British Time İngilizce Kursu Whatsapp
WHATSAPP İLE SOR

Toefl Kursu

Toefl Kursu
Sizde Toefl sınavında başarılı olup yüksek puanlar alabilmek için Toefl Hazırlık Kursu yahut Toefl Kurslarına kayıt olabilirsiniz.

Toefl sınavında başarılı olmak isteyen kişilerin öncelikle yabancı dil seviyelerini geliştirmeleri gerekmektedir.

British Time Yabancı Dil Okullarında, Toefl Hazırlık Kursu veren şubelerimiz aşağıdaki gibidir.
• Kadıköy Toefl Kursu
• Mecidiyeköy Toefl Kursu
• Şişli Toefl Kursu
• Bakırköy Toefl Kursu
• Avcılar Toefl Kursu
• Diyarbakır Toefl Kursu
• Sivas Toefl Kursu
• Kayseri Toefl Kursu

Toefl kursları hakkında bilgi almak ve Toefl kursu fiyatlarını öğrenmek için Toefl kursu şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Toefl Sınavı başta Amerika ve Kanada'da olmak üzere bütün dünyada standartlaştırılmış geniş kapsama sahip bir testtir.

Merkezi New Jersey'de bulunan ETS isimli geniş açılımı Educational Testing Service olan kurum tarafından hazırlanan Toefl Sınavı ana dili İngilizce olmayan adayların İngilizce Yeterlilik Seviyelerini ölçmek ve belge altına almak amacıyla hazırlanmıştır.

Toefl sınavı sonucu, yurt dışında bulunan üniversitelerde eğitim görmek ve akademik hayatını sürdürmek isteyen kişilerin İngilizce Hazırlık aşamalarını atlamaları için gereklidir.

Ayrıca İş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Toefl sınavına girip yüksek puanlar almak isteyen kişilerin Toefl kurslarına yazılarak İngilizce seviyelerini artırmaları gerekmektedir.

Toefl IBT Sınavına Kimler Katılır?

Toefl sınavına öncelikli olarak üniversite eğitimlerine yabancı dilde devam etmek isteyen kişiler ile yurt dışında eğitim almak isteyen yahut toefl sınavına girerek yurt dışında yüksek lisans veya doktora yapmak isteyen kişilerin tercih edeceği bir İngilizce seviye belirleme sınavıdır.

İş dünyasında kariyer yapmak, işe giriş, statülerinin yükselmesi veya maaş artışı gibi durumları isteyen kişilerde Toefl Sınavına girmek isteyebilirler.

Toefl IBT Sınavı (Interned Based Test) ve PBT (Paper Based Test) Sınavlarının Arasındaki Fark Nedir?

Toefl IBT Sınavı ile Toefl PBT sınavı arasındaki en önemli fark Toefl IBT sınavında "Speaking" bölümünün olmasıdır.

İngilizce konuşmakta zorlanan, İngilizce konuşma pratiği olmayan kişilerin Toefl IBT sınavı yerine Toefl PBT sınavına girmeleri daha faydalı olacaktır.

Fakat bu durumda ise kişilerin, Toefl PBT sınavından alacağı sonucu her üniversite değerlendirme kapsamında bulunmayacaktır.

Yurt dışında eğitim görmek isteyen kişilerin, Toefl IBT sınavına girmeleri gerecektir.

Toefl IBT sınavı internet üzerinden yapılabilirken, Toefl PBT sınavı kağıt üzerinde uygulanan bir sınavdır.

Toefl IBT sınavı ülkelere göre değişiklik gösterebilmek ile birlikte sınavın uygulandığı ülkelerde senede 30 yahut 40 defa yapılırken, Toefl PBT sınavı ise ülkere göre değişiklik gösterebilmek ile birlikte senede 6 defa yapılmaktadır.

Toefl IBT Sınavı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Toefl sınavını düzenleyen yetkili kuruluşlara başvurarak Toefl IBT sınavına katılabilirsiniz.

Toefl Sınavı Neden Gereklidir?

Kamu kurumlarında İngilizce Dil Tazminatı almak isteyenler, Vakıf Üniversiteleri ve Devlet Üniversitelerinde İngilizce hazırlık bölümlerini geçmek isteyenler ve yine aynı şekilde Vakıf Üniversiteleri ve Devlet Üniversitelerinde yüksek lisans ile doktora, master programlarına katılmak isteyenler ile yurtdışındaki üniversitelerde eğitimlerini sürdürmek isteyen ve yurtdışındaki üniversitelerde akademik çalışmalar yapmak isteyen son olarak iş dünyasında kariyer yapmak isteyen kişilerin dil yeterliliklerini belgelerimeleri açısından Toefl IBT sınavına girmeleri gerekmektedir.

Hangi Kurumlar TOEFL IBT Sınavını Kabul Eder?

Dünyada, 130 ülkede ortalama 8500 den fazla kolej, üniversite ve meslek kuruluşu Toefl sınavı sonuçlarını kabul etmektedir.

Türkiye'de İngilizce lisans ve yüksek lisans eğitimi veren devlet ve vakıf üniversiteleri alım esnasında kendi belirledikleri puan üzerinden Toefl sınavı sonucuna göre alım yapmaktadırlar.

Toefl sınavına girip, bir Toefl sınavı sonucu ile puan almış olan kişiler başvuracakları üniversitelerde almış oldukları Toefl puanına göre yabancı dil sınavına girmekten muaf tutulabilmektedirler.

Toefl sınavı testi sonuçları özel sektörde ve iş dünyasında İngilizce bilgisinin güvencesi olarak saygın bir tercih edilebilirlik görmüştür.

Dil tazminatı ve personel alımlarında Toefl sınavı yaygın bir şekilde istenmektedir.

TOEFL IBT Sınav Süresi Ne Kadardır?

Toefl sınavına başvuran kişiler sınav süresi olarak 240 dakika yani 4 saat süre ile Toefl sınavında kalacaklardır.

TOEFL IBT Sınavının Sonuçları Ne Kadar Süre İçin Geçerlidir?

Toefl sınavına katılıp, bir Toefl sınav sonucu elde etmiş kişiler için bu sınav sonucu 2 yıl süre ile geçerli olabilecektir.

TOEFL IBT Sınavına katılım / başvuru ücreti ne kadardır?

Toefl sınavının yapıldığı yetkili merkezlerden bu sınav ücretlerini öğrenebilirsiniz.

TOEFL Sınavına Hazırlanacakların İngilizce Seviyeleri Hangi Düzeyde Olmalıdır?

Toefl Sınavına katılacak olan kişilerin, İngilizce dil seviyelerinin Upper-Intermediate seviyesi yahut daha üstü olması Toefl sınavında başarılı olmaları için yeterli olacaktır.

TOEFL IBT Sınavının İçeriği Nasıldır ? Yaygın Anlamda Kabul Gören Skor Nedir?

Toefl Sınavı, Reading, Listening, Writing ve Speaking olmak üzere 4 kısımdan oluşur.

IBT Sınavına girecek olan kişiler için puanlama aşağıdaki şekillerde olacaktır.
• Reading Bölümü (Puan: 0–30)
• Listening Bölümü (Puan: 0–30)
• Speaking Bölümü (Puan: 0–30)
• Writing Bölümü (Puan: 0–30)
• Toplam Puan (0–120)Vizyonumuz


Gereksinimlere duyarlı, yenilikçi bir eğitim

Misyonumuz


Kaliteli hizmet ve öğrenci memnuniyeti

İlkelerimiz


Saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapıda olmak
İNGİLİZCE KURSLARINA KAYIT OL
BESIKTAS DİL KURSU | BESIKTAS DİL OKULU | BESIKTAS İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI | BESIKTAS İNGİLİZCE KURSU | BESIKTAS YABANCI DİL KURSU | BESIKTAS İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI 2020 | BESIKTAS Online İNGİLİZCE KURSU |
İngilizce kursuna gitmeye karar verdiğimde aklıma gelen ilk yer Kadıköy oldu

Senem Taştan

Merhaba ben bu sene yeni katılan öğrenciniz Deniz Ertürkler. British time ile tanışmam şans...

Deniz Ertürkler

Buraya kaydolmadan içimde bir çok önyargı vardı kafamdaki olumsuz düşünceler ve soru...

Koray Tahan

Sevgili BRITISH TIME ailesi kurumunuza kaydımı yaptırırken verilen vaadler konusunda ...

Burcu Öğütücü

Merhaba kursa şubat 2015 yılında yazıldım çok kısa sürede alıştım gerek yetkililerin...

Yasemin Aktaş

İNGİLİZCE KURSU SEVİYE TESPİT SINAVI

NEDEN BRITISHTIME ?Çünkü en iyi bildiğimiz işi yapıyor, öğrenmeye ve öğrenileni kullanabilmeye dayalı eğitim sistemimizle sadece İngilizce öğretiyoruz.

EGİTİM SİSTEMİAlanında uzman Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde sadece “İngilizce Eğitimi” veren British Time “Öğrenme Garantili” özel eğitim sistemi ile öğrencilerini dünyanın her yerinde sınırları olmayan daha özgür ve keyifli bir yaşam ile tanıştırmaktadır.

BAŞARI GARANTİSİBaşarı durumunun sürekli takip edilmesi vakitten kazanılması açısından da önemli olabildiğinden; Öğretim süreci boyunca sıkça sınav uygulamaları yapılmakta, olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir.

ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİÖğrenme Garantili İngilizce Eğitimi Ve kısa bir süre için %45 indirimli British Time'da Öğrenme Garantili Eğitim Sistemiyle İngilizce'yi konuşacaksınız. Kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için hemen online kayıt yaptırın. ...

Erken Kayıt İmkanı 2022-2023 Öğretim Dönemi Avantajlı
EN İYİ İNGİLİZCE KURSU
Lütfen ders programları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın olduğunuz şubemiz ile iletişime geçiniz.
GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

BRITISH TIME Eğitim Elementary, Pre-Intermediate, İntermediate, Upper intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Genel İngilizce eğitimlerinde her seviye 100 ders saatiyle tamamlanmaktadır. BRITISH TIME ‘da eğitim, görsel ve işitsel olmak üzere (AKILLI TAHTA) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır. Normal ders programları haricinde konuşma kulüpleri, gramer kulüpleri, ile etüt çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.KONUŞMA KURSLARI

KONUŞMA KURSLARI

Tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmakta olan konuşma gruplarına (Speaking Club) İngilizce'den uzak kalmak istemeyen ve pratiğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz de katılabilirler. Dersler serbest konuşma şeklinde gerçekleşir ve öğrenciler güncel konular hakkında ve seviyelerine yakın gruplarla pratik yapma imkanı bulurlar. Bu programlar şubelerimiz bünyesinde ve farklı saatlerde yapılmaktadır. Lütfen detaylar için aktivite listemize bakın ya da dersine katılacağınız şubemizle irtibata geçiniz.KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER (ÖZEL DERSLER)

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler. Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Özellikle zaman ve süre konusunda sıkıntısı olan adaylara tavsiye etmekteyiz.KURUMSAL EĞİTİMLER

KURUMSAL EĞİTİMLER

Dünya özellikle bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte küçük bir köy ve büyük bir pazar haline hızla dönüşüyor. Bu dönüşümde ortaya çıkan en çarpıcı nokta ortak dilin İngilizce olmasıdır. Bu bakış açısıyla profesyonel şirketler artık en çok geri dönüşüm alabilecekleri alana yani personel eğitimine yatırım yapmaktadırlar. Mesleki gelişimin temelinde İngilizce bilgisi çok öncelikli bir rol oynamaktadır. O kadar ki artık İngilizce bilmek bir yetenek değil vazgeçilmez bir gereksinim olmuştur.İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİ

Genel iş İngilizcesi programlarımız kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece genel iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz de bu programa katılım gösterebilirler Mesleki İngilizce Genel iş İngilizcesi eğitimleri dışında daha çok Şirketlere göre hazırlanmış olan “Mesleki İngilizce” eğitim programlarımız kurumsal ve toplu taleplere cevap vermek üzere organize edilmiştir. Bu alandaki bireysel talepler birebir şeklinde çözüme kavuşturulmaktadır. Hukuk, Finans, Havacılık, Turizm vb alanlarda iş ingilizcesi eğitimleri vermekteyiz.İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

İLKÖĞRETİM ve LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE

Yabancı dil eğitimi küçük yaşta başlarsa çok daha verimli ve kalıcı olur. Bu gerçekten hareketle okul çağlarında başlayan yabancı dil eğitimlerinin başarıya ulaşma oranı çok yüksektir. British Time ilk orta ve lise öğrencilerine özel programlar hazırlanmaktayız. Yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış homojen sınıflarda kolej düzeyinde veya okula takviye şeklinde 2 ayrı program uygulamaktayız. Programlarımızın her biri her dönem için 120 saat olmak üzere toplam 240 saatlik eğitimden oluşmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen şubelerimizle irtibat kurunuz.TOEFL KURSU

TOEFL KURSU

TOEFL başta Amerika ve Kanada’da olmak üzere tüm dünyada geniş kapsamlı olarak kullanılan standartlaştırılmış bir testtir. Merkezi New Jersey de bulunan ETS (Educational Testing Service) tarafından hazırlanan sınav ana dili İngilizce olmayan adayların ingilizce yeterlilik seviyelerini ölçmek ve belgelemek için hazırlanmıştır. TOEFL sınav sonucu üniversite kabullerinde, üniversitelerin İngilizce hazırlık bölümlerinin atlanmasında ve iş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır .IELTS KURSU

IELTS KURSU

IELTS, British Council, University of Cambridge ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilen bir dil sınavıdır. İngiltere, Avusturalya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkedeki yükseköğretim kurumları ve Türkiye’de bazı üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak için ve bunun yanı sıra bazı kurumlarda çalışanların İngilizce seviyesini ölçmek için kullanılan bir sınavdır. IELTS' in Genel ve Akademik olmak üzere iki farklı sınavı vardır ancak yüksek öğrenim için geçerli olan Akademik IELTS'dir. Kağıt üzerinde (Paper based) yapılan IELTS sınavı dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşur.YDS KURSU

YDS KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü öğrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır. YDS Sınavı Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunancadan yapılacak sınavlarda çoktan seçmeli 80 sorudan oluşan testler kullanılır. Bu diller için sınavda sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır. Her bir soru 1,25 puandır ve yanlış cevaplar doğru cevapları etkilemez.PTE ACADEMIC KURSU

PTE ACADEMIC KURSU

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır.

Neden PTE Academic? İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;PROFICIENCY SINAVI

PROFICIENCY SINAVI

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır. İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz. PTE Academic’in en belirgin avantajları ise;YKS DİL KURSU

YKS DİL KURSU

YDS, Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin, üniversitelerin akademik kadrolarında görev almak isteyen ve YÖK kanalıyla yurtdışında lisansüstü ögrenim görmek isteyen adayların yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan merkezi bir sınavdır.İNGİLİZCE KURSU ÜCRETLERİ
İNGİLİZCE KURSU AVCILAR ŞUBEMİZ
Adres: Merkez Mah. Marmara Cad. No:14/3 AVCILAR / İSTANBUL

Tel: 0212 591 94 94

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU BAKIRKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. No:4 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Tel: 0212 660 40 00

E-posta: [email protected]tr
İNGİLİZCE KURSU ŞİŞLİ ŞUBEMİZ
Adres: Mecidiyeköy Mah. Latilokum Sok. No:6 Kat:1-2 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Tel: 0212 212 21 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY ŞUBEMİZ
Adres: Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No:40 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 22 25

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY 2 ŞUBEMİZ
Adres: Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Cad No:18 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 418 84 54

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KADIKÖY İRTİBAT OFİSİMİZ
Adres: Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:9/2 KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0216 336 02 00

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU DİYARBAKIR ŞUBEMİZ
Adres: Diclekent Villaları 256. Sokak No:10 KAYAPINAR / DİYARBAKIR

Tel: 0412 229 12 18

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSU KAYSERİ ŞUBEMİZ
Adres: Melikgazi Mah. Aşık Veysel Bulvarı No:21/E MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tel: 0352 333 54 33

E-posta: [email protected]
İNGİLİZCE KURSLARI WEB KATALOĞU
YABANCI DİL KURSLARI WEB BROŞÜRÜ